Štěňata

VRH A

Příroda nám nyní nebyla nakloněna, 

musíme počkat do léta 2021.

Plánujeme nakrytí naší Hawanky s Orlandem. 
Hawanka je krásná fena z chovu Markéty Novákové,  ch. s. z Valdštejnských lip.  Její matkou je úžasná Eliviann z VL. U Markéty si velice cením, jakým způsobem se k chovu staví. Štěňátka jsou vždy výsledkem zodpovědného  výběru tatínka. Dbá na zdraví, vyrovnanost v povaze, ale i na vysokou kvalitu jak v exteriéru, tak i při sportovní a myslivecké kynologii.
Orlando je velice krásný pes, který v obrovské výstavní konkurenci získává cenná výtězství. Má milou,  přátelskou povahu, ale umí se i postavit za svoji smečku. Je synem úžasného Kennebac's Final Answer "Titiho", který je otcem výjimečných psů napříč celosvětovým chovem RR. Zmíním pouze úspěch Orlandova polobratra B'Lover Leo Tylor Made "Byrona", který získal BOB na nejprestižnější výstavě CRUFT's ve Velké Británii.   

K chovu přistupujeme s  velikou úctou a zodpovědností,  proto s pokorou přijímáme vše,  co nám osud chystá.  Prioritou je vždy zdraví našich psů i našich budoucích štěňátek.
Oba rodiče plánovaného vrhu jsou zdraví,  chovní a mají všechna požadovaná zdravotní vyšetření. 

Rezervace na štěňátka přijímáme po jejich narození.  

Naše chovatelská stanice bere rezervační poplatek na štěňátko, neboť nám není lhostejné, kde naše "děťátka" prožijí svůj psí život.

V případě zájmu o štěňátko nás neváhejte kontaktovat, štěně od nás bude odchováno v domácím prostředí, s láskou a péčí, kterou budeme vyžadovat i od nastávajících majitelů. 

Pes je společníkem na celý život, není to módní doplněk. Zodpovědně proto rozmyslete, zdali jste schopni a ochotni zajistit pro svého mazlíčka milující domov po celý jeho psí život (12 - 16 let). 

Naší snahou bude toto zajistit pro naše psí "děti". Věřte, že nám není jedno, kde budou naše štěňátka žít a jak se jim povede. Chovatelský servis je z naší strany samozřejmostí. Budeme zde pro budoucí majitele vždy s pomocnou rukou ve všech situacích,  rádi pomůžeme,  poradíme a rozdělíme se o všechny vědomosti,  které jsme dlouholetým chovem psů získali. 

Pokud máte stále zájem, kontaktujte nás prostřednictvím emailu, telefonu, facebooku nebo rezervačního formuláře níže.

Děkujeme


REZERVACE ŠTĚŇAT