Štěňata

Vrh A - 03.03.2022

VRH A  - 03.03.2022   HAWA A JASPER

25. ledna 2022 nám byla potvrzena březost naší krásné Hawanky

Krytí proběhlo 3. 1. 2022
Datum narození 3. 3. 2022

Jasper - Catch Me Dreaming Lebombo je krásný, vyrovnaný pes majitelky Dády Konečné, které tímto neskonale děkuji za důvěru a poskytnutí tohoto výjimečného psa do našeho chovu. Jasper  pochází z velmi exclusivního spojení chovatelské stanice Lebombo. Narodil se z inseminace spolu s dalšími sedmi sourozenci. (8 štěňat, 3F + 5P). Celý vrh byl velmi kvalitní, zdravý a jeho sourozenci odcestovali do několika zemí světa. V ČR zůstala pouze jedna fenka, která se velmi významně zapisuje do výsledků výstav po celé Evropě. Jasperovým otcem je úžasný pes Elangeni Braveheart Rules "EROS" - importovaný z Austrálie do Švédska. Eros byl impozantní pes, krásné konstituce s krásným, prostorným pohybem. Získal mnoho výstavních ocenění a pochází z vrhu 9ti standardních štěňat. Jasperova matka je fenka importovaná z USA do České Republiky. Dykumos Sucha Blonde Ambition, domácky Zarra, je krásná vyvážená fenka, která získala na mnoho významných ocenění. 

 Jasper je úplně zdravý, krásný pes a typem se velice hodí k naší Hawě.  

Hawanka je krásná fena z chovu Markéty Novákové, ch. s. z Valdštejnských lip. Její matkou je úžasná Eliviann z VL. U Markéty si velice cením, jakým způsobem se k chovu staví. Štěňátka jsou vždy výsledkem zodpovědného výběru tatínka. Dbá na zdraví, vyrovnanost v povaze, ale i na vysokou kvalitu jak v exteriéru, tak i při sportovní a myslivecké kynologii.

Otcem Hawanky je tragicky zesnulý Mak - CIB MultiCh Villagedogs Kamakana, HD A/A ED 0/0 DM N/N EOAD high confidence CLEAR který přišel o svůj život střelou myslivce při venčení v okolí svého bydliště. Byli mu pouze tři roky a celou kariéru měl vlastně před sebou. Zemřel těsně po vítězství na prestižní výstave CRUFT v Birminghemu.

K chovu přistupujeme s  velikou úctou a zodpovědností,  proto s pokorou přijímáme vše,  co nám osud chystá.  Prioritou je vždy zdraví našich psů i našich budoucích štěňátek.

Oba rodiče plánovaného vrhu jsou zdraví,  chovní a mají všechna požadovaná zdravotní vyšetření. 

Rezervace na štěňátka přijímáme po potvrzení březosti, ale hlavně po jejich narození.  

Naše chovatelská stanice bere rezervační poplatek na štěňátko, neboť nám není lhostejné, kde naše "děťátka" prožijí svůj psí život.

V případě zájmu o štěňátko nás neváhejte kontaktovat, štěně od nás bude odchováno v domácím prostředí, s láskou a péčí, kterou budeme vyžadovat i od nastávajících majitelů. 

Pes je společníkem na celý život, není to módní doplněk. Zodpovědně proto rozmyslete, zdali jste schopni a ochotni zajistit pro svého mazlíčka milující domov po celý jeho psí život (12 - 16 let). 

Naší snahou bude toto zajistit pro naše psí "děti". Věřte, že nám není jedno, kde budou naše štěňátka žít a jak se jim povede. Chovatelský servis je z naší strany samozřejmostí. Budeme zde pro budoucí majitele vždy s pomocnou rukou ve všech situacích,  rádi pomůžeme,  poradíme a rozdělíme se o všechny vědomosti,  které jsme dlouholetým chovem psů získali. 

Pokud máte stále zájem, kontaktujte nás prostřednictvím emailu, telefonu, facebooku nebo rezervačního formuláře níže.

Pro aktuální informace sledujte facebook   Stanislava Matušková 

Děkujeme

11. 4. 2022 Naše krásná štěňátka ve věku 5 týdnů, za koláže děkuji Dádě (Drahomíra Konečná), majitelce Jaspera. 

19. 4. 2022 Máme za sebou Velikonoce. Štěňátka mají šest týdnů, jsou úžasná, veselá, skotačivá a hlučná. Ze všech návštěv se strašně radují. Tak pokud máte zájem, přijeďte se nechat kousnout.

V pátek 22. 4. budou čipovaná a očkovaná. Po čipování nás čeká kontrola vrhu a veškeré důležité dokumenty odešleme na plemennou knihu, aby průkazy původu našich krasavců a krasavic byly co nejdříve hotové. 

Po 1. 5. se s nimi budeme muset loučit. Už teď se mi derou slzy do očí, když na to pomyslím........,ale doufám, že jim jejich noví páníčci poskytnou milující domov po celý jejich život. 

Momentky ze života našich miminek..........

Štěňátka jsou v nových domovech.  Mezi 30. dubnem a 15. květnem si noví majitelé přijeli pro svoje miláčky. Rodiny jsou úžasné, i přes to jsem musela zamáčknout slzy při loučení s mými dětičkami. Do života jim přeji jen všechno krásné, štěstí, zdraví a dlouhý život u svých majitelů.


REZERVACE ŠTĚŇAT